Support Chat
Didier Lab Base coat, EXTRA, 15ml Zobacz większe

Baza do lakierów hybrydowych Extra base coat Didier Lab, 15 ml

79,90 zł

Darmowa dostawa od 100zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje Aż do 30% rabatu

Specjalne oferty dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Nie wiesz jaką bazę do paznokci hybrydowych wybrać?

Nie idź na kompromisy, wybierz bazę 3w1, która łączy w sobie trzy produkty na raz.

Extra base Didier Lab stworzyliśmy z myślą o wielofunkcyjności. Jeden produkt, który będzie odpowiedzią na potrzeby każdej kobiety.

Baza pod lakier hybrydowy 3w1, czyli trwałość i rekonstrukcja, przedłużenie paznokci oraz wygładzenie płytki. To wszystko zapewni Ci tylko jedna baza hybrydowa- baza pod lakier hybrydowy Extra Base Didier Lab. Zastąp swoje dotychczasowe produkty, jednym, który da Ci takie same korzyści co trzy inne!

Paznokcie hybrydowe, które zniosą uderzenia i codzienną eksploatację, tego właśnie potrzebujesz!
Baza pod lakier hybrydowy 3w1 Didier Lab jest solidnym fundamentem dla lakieru hybrydowego. Przywiera do płytki paznokcia, dzięki czemu zachowuje swój kształt przez wiele tygodni, bez odpryśnięć czy deformacji.

Baza hybrydowa ma gęstą konsystencję, co idealnie nadaje się do rekonstrukcji płytki. Zastosowana tekstura gumy pokrywa wszystkie zniekształcenia i zagłębienia.
Możesz robić wszystko, czego tylko chcesz, a twój lakier i tak pozostanie nienaruszony!

Wykonując paznokcie hybrydowe, wiesz, że aby lakier uzyskał super trwałość, musisz nałożyć go na gładką powierzchnię.
Dlatego samopoziomująca baza do paznokci hybrydowych Extra Base Didier Lab jest najlepszą bazą, która przygotowuje paznokcie do nałożenia twojego ulubionego lakieru hybrydowego.

Kobiety uwielbiają wyglądać perfekcyjnie. A my to rozumiemy i wiemy, że potrzebujesz produktów, dzięki którym paznokcie będą lśniące niczym tafla wody.

Kochamy lakiery hybrydowe, dlatego ciągle szukamy nowych rozwiązań, a to doprowadziło nas do stworzenia technologii layer by layer.
Technologia layer by layer to nic innego jak doskonałe połączenie bazy z płytką paznokcia. Działa jak niewidzialna taśma klejąca.
Sprawia, że baza do paznokci hybrydowych współpracuje z płytką i innymi produktami dla uzyskania lśniących i mocnych paznokci.

Czy kolor paznokci ma dla Ciebie ogromne znaczenie?

Kolor lakieru to odzwierciedlenie osobowości osoby, która ma go na swoich paznokciach.
Baza hybrydowa Extra Base Didier Lab nałożona pod lakier hybrydowy zwiększa jego pigmentację. Jeszcze więcej koloru w kolorze! Niezmieniony kolor lakieru aż do 6 tygodni!

Wybierz wielofunkcyjność bazy, która zaoszczędzi twój czas i pieniądze!

Baza pod lakier hybrydowy Extra Base Didier Lab zastąpi wszystkie bazy hybrydowe, które masz w domu i które dotychczas używałaś.

Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: