Support Chat
Gel polish "Didier Lab", Chameleon Top coat, No1 Zobacz większe

Top coat, Chameleon Didier Lab No2

29,99 zł

Darmowa dostawa od 100zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje Aż do 30% rabatu

Specjalne oferty dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Top do paznokci hybrydowych Top coat, Chameleon Didier Lab No2 pozwoli odmienić Ci każdy lakier dzięki milionem drobinek!

Wzmocnij blask swojego lakieru hybrydowego przy użyciu topu do paznokci!

Połyskujący lakier hybrydowy jest czymś, na co każdy zwraca uwagę. Top coat no wipe jest prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Brak warstwy dyspersyjnej sprawia, że warstwa utwardzonego topu jest twarda i bardzo błyszcząca. Musisz wypróbować ten połysk na swoim lakierze!

Wiemy, że chcesz aby twoje paznokcie hybrydowe wyglądały perfekcyjnie, dlatego podstawową cechą topu no wipe Studios jest ochrona lakieru hybrydowego. Top do paznokci hybrydowych no wipe to trwałość, a przede wszystkim odporność na ścieranie lakieru aż do 6 tygodni!
Wyrównuje powstałe nierówności, tworząc gładką powierzchnię na płytce paznokcia. Nie zmienia koloru lakieru hybrydowego, a płynna konsystencja pozwala na szybką i precyzyjną aplikację.

Top coat no wipe strukturą przypomina gumę, przez co łatwo się go nakłada, ponieważ nie spływa na skórki przy paznokciach. Nasadką czarnej buteleczki, posługuje się niezwykle komfortowo, bez uczucia zmęczenia rąk nawet podczas wielu godzin spędzonych na wykonywaniu manicure.

Dzięki magicznym drobinką brokatu zawartym w Topie odmienisz każdy lakier hybrydowy!

Krótki opis

Top coat Chameleon Didier Lab No2 to top stworzony specjalne, aby uzyskać efekt nieskazitelnego błysku lakieru hybrydowego. Posiada on drobne holograficzne drobinki dzięki, którym możesz odmienić każdy lakier.

Funkcje:

  • Doskonały połysk lakieru.
  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Wyrównuje nierówności
  • Odmienisz każdy lakier
  • Samopoziomujący
Uzytek profesjonalny

Sposób użycia:

Polimeryzacja - 30-60 sek. LED / 120 sek. UV

Na pewno Ci się przyda

Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: