Support Chat

Filozofia markiHistoria

Paryż we Francji to miejsce, w którym historia Didier Lab ma swój początek.To marka profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji paznokci, której sława rozprzestrzeniona jest na całym świecie. Didier Lab łączy w sobie bogate portfolio unikalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, profesjonalną akademię oraz zabiegi kosmetyczne.

Francuskie słowo Didier wyraża pożądanie, celebruje poczucie żądzy i jest metaforycznym odzwierciedleniem oddania się modzie. Moda to nieodkryty wszechświat, nieustanna podróż przez nasze zmysły takie jak wyobraźnia, wspomnienia i … najskrytsze pragnienia. Pragnienia to siła napędowa, która jest spontaniczna i zaskakująca. Ta siła nie jest obietnicą, ale nadzieją na całkowitą satysfakcję. Pożądanie prowadzi do pokusy, spróbowania czegoś nowego, nieodkrytego i zupełnie niezwykłego. Didier nie jest obrazem widzianym oczami, jest tym, co masz w duszy, tym do czego dążą Twoje myśli.
To porywa, to hipnotyzuje, to urzeka. 

Najpierw pożądasz, zakochujesz się, i nagle odkrywasz przywiązanie. To stan umysłu, którego nie unikniesz.

To pożądanie. To pragnienia. To Didier.
Marka

Estetyka projektowania i poczucie kreatywności

Marka Didier Lab łączy w sobie dwa przenikające się nurty współczesności — klasyczne nowości z miejskim i nowoczesnym stylem.

Jest prawdziwym alter ego autoprezentacji, ekspresji i unikalnym punktem widzenia. Definiuje wizerunek, jako element tożsamości i identyfikacji.. Nasza marka to najlepsi specjaliści, którzy z najwyższą starannością dbają o najlepsza jakość produktów jak również ich design. Ich misja to połączenie nowoczesności z delikatną nutą klasyki. Marka Didier Lab to dbałość o najmniejsze szczegóły, z których tworzy niezwykłą całość. Niepowtarzalny wygląd produktów odzwierciedla doskonałe poczucie estetyki, docenionej przez wiele kobiet. Każdy produkt z kolekcji powstaje jako ważny element mody, taki jak para szpilek, „mała czarna” lub flakon ulubionych perfum – to bezwzględne „must have” kobiecego stylu.Produkty

Marka Didier Lab kieruje się innowacyjnym myśleniem, nie tylko pod względem brandingu, ale także produktów — doskonała jakość i duża różnorodność składników. Nasza najlepsza wizytówka to bogata paleta kolorów i najnowsze trendy w pielęgnacji paznokci, które stanowią „must have” każdej nowoczesnej kobiety. Równocześnie z wielką starannością specjaliści Didier Lab skupiają swoją uwagę wokół pielęgnacji paznokci i ochronie ich płytki, a to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanym składnikom zawartym w naszych produktach. Didier Lab to synonim kobiecego piękna i pewności siebie, uważamy, że kobiece paznokcie to ważny element stylu, ekspresji i wyrażanie siebie, dlatego nieustannie dostarczamy kobietą motywacji, do dbania o swoje dłonie, bez znaczenia, czy to w salonie piękności, czy w domowym zaciszu. Didier Lab to marka, która jako pierwsza, utworzyła harmonię między osiągnięciami nauki, a najnowszymi trendami.Salon

Każdy krok w salonie Didier Lab to wspaniałe doświadczenie: ciepłe, ale profesjonalne powitanie przez specjalistów Didier Lab, ogromna dbałość o klientów i wyrafinowane wnętrze salonu, zaprojektowane w nowoczesnym francuskim stylu, łączące minimalistyczne meble z klasycznymi francuskimi detalami — wszystko to daje wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Profesjonaliści z Didier Lab robią, wszystko, co w ich mocy, aby paznokcie klientów były mocne, olśniewające i zdrowe, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wysokie standardy dla wszystkich współpracujących z marką sprawiają, że jest to numer jeden w każdym aspekcie procesu tworzenia pięknych paznokci.
Akademia

Akademia Didier Lab to bez wątpienia idealne miejsce dla specjalistów od pielęgnacji paznokci. Bez wykształcenia nawet najwspanialsze produkty nie mogą być w pełni wykorzystywane. Akademia Didier to profesjonalna edukacja, która specjalizuje się w pielęgnacji i stylizacji paznokci zarówno dla zaczynających podróż do krainy pielęgnacji paznokci, jak i dla zaawansowanych profesjonalistów. To merytoryczne i techniczne wsparcie, wyjątkowa dbałość o szczegóły które sprawiają, że akademia Didier Lab jest najlepszym wyborem, jaki możesz dokonać, na drodze ku pełnemu profesjonalizmu.