Nasza historia

Paryż we Francji to miejsce, w którym historia Didier Lab ma swój początek.To marka profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji paznokci, której sława rozprzestrzeniona jest na całym świecie. Didier Lab łączy w sobie bogate portfolio unikalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, profesjonalną akademię oraz zabiegi kosmetyczne.

Francuskie słowo Didier wyraża pożądanie, celebruje poczucie żądzy i jest metaforycznym odzwierciedleniem oddania się modzie. Moda to nieodkryty wszechświat, nieustanna podróż przez nasze zmysły takie jak wyobraźnia, wspomnienia i … najskrytsze pragnienia. Pragnienia to siła napędowa, która jest spontaniczna i zaskakująca. Ta siła nie jest obietnicą, ale nadzieją na całkowitą satysfakcję. Pożądanie prowadzi do pokusy, spróbowania czegoś nowego, nieodkrytego i zupełnie niezwykłego. 

Product image

Didier nie jest obrazem widzianym oczami, jest tym, co masz w duszy, tym do czego dążą Twoje myśli. To porywa, to hipnotyzuje, to urzeka. Najpierw pożądasz, zakochujesz się, i nagle odkrywasz przywiązanie. To stan umysłu, którego nie unikniesz.To pożądanie. To pragnienia. To Didier.

Produkty

Marka Didier Lab kieruje się innowacyjnym myśleniem, nie tylko pod względem brandingu, ale także produktów — doskonała jakość i duża różnorodność składników. Nasza najlepsza wizytówka to bogata paleta kolorów i najnowsze trendy w pielęgnacji paznokci, które stanowią „must have” każdej nowoczesnej kobiety. Równocześnie z wielką starannością specjaliści Didier Lab skupiają swoją uwagę wokół pielęgnacji paznokci i ochronie ich płytki, a to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanym składnikom zawartym w naszych produktach. Didier Lab to synonim kobiecego piękna i pewności siebie, uważamy, że kobiece paznokcie to ważny element stylu, ekspresji i wyrażanie siebie, dlatego nieustannie dostarczamy kobietą motywacji, do dbania o swoje dłonie, bez znaczenia, czy to w salonie piękności, czy w domowym zaciszu. Didier Lab to marka, która jako pierwsza, utworzyła harmonię między osiągnięciami nauki, a najnowszymi trendami.

Founder image

Marka

Estetyka projektowania i poczucie kreatywności

Video thumbnail

Marka Didier Lab łączy w sobie dwa przenikające się nurty współczesności — klasyczne nowości z miejskim i nowoczesnym stylem.

Jest prawdziwym alter ego autoprezentacji, ekspresji i unikalnym punktem widzenia. Definiuje wizerunek, jako element tożsamości i identyfikacji.. Nasza marka to najlepsi specjaliści, którzy z najwyższą starannością dbają o najlepsza jakość produktów jak również ich design. Ich misja to połączenie nowoczesności z delikatną nutą klasyki. Marka Didier Lab to dbałość o najmniejsze szczegóły, z których tworzy niezwykłą całość. Niepowtarzalny wygląd produktów odzwierciedla doskonałe poczucie estetyki, docenionej przez wiele kobiet. Każdy produkt z kolekcji powstaje jako ważny element mody, taki jak para szpilek, „mała czarna” lub flakon ulubionych perfum – to bezwzględne „must have” kobiecego stylu.

Salon

Każdy krok w salonie Didier Lab to wspaniałe doświadczenie: ciepłe, ale profesjonalne powitanie przez specjalistów Didier Lab, ogromna dbałość o klientów i wyrafinowane wnętrze salonu, zaprojektowane w nowoczesnym francuskim stylu, łączące minimalistyczne meble z klasycznymi francuskimi detalami — wszystko to daje wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Profesjonaliści z Didier Lab robią, wszystko, co w ich mocy, aby paznokcie klientów były mocne, olśniewające i zdrowe, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wysokie standardy dla wszystkich współpracujących z marką sprawiają, że jest to numer jeden w każdym aspekcie procesu tworzenia pięknych paznokci.

Founder image

Akademia

Product image

Akademia Didier Lab to bez wątpienia idealne miejsce dla specjalistów od pielęgnacji paznokci. Bez wykształcenia nawet najwspanialsze produkty nie mogą być w pełni wykorzystywane. Akademia Didier to profesjonalna edukacja, która specjalizuje się w pielęgnacji i stylizacji paznokci zarówno dla zaczynających podróż do krainy pielęgnacji paznokci, jak i dla zaawansowanych profesjonalistów. To merytoryczne i techniczne wsparcie, wyjątkowa dbałość o szczegóły które sprawiają, że akademia Didier Lab jest najlepszym wyborem, jaki możesz dokonać, na drodze ku pełnemu profesjonalizmu.