Support Chat
'Didier Lab' Nail file, halfmoon, black, 600/600. Zobacz większe

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Pilnik do paznokci, półksiężyc, czarny, 600/600, Didier Lab

6,99 zł

Darmowa dostawa od 100 zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje Aż do 30% rabatu

Specjalne oferty dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Zestaw do robienia paznokci ma swoje stałe punkty. Jednym z nich są dobre pilniki do paznokci. Nawet jeśli nie zajmujesz się profesjonalnym manicure, to zapewne pilnik jest jedną z rzeczy, które masz w torebce.

Pilniki do paznokci Didier Lab to doskonałe połączenie trwałości pilnika i najwyższych jakości materiałów. Wszystkie pilniki do paznokci Didier Lab zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów pochodzących z Japonii. To japoński perfekcjonizm wykonania pilnika z francuską doskonałością pracy z produktem.

Dobry pilnik to już połowa sukcesu w nadawaniu kształtu paznokciom.
Różne kształty pilników, podyktowane są różnymi potrzebami. Uzupełnij swój zestaw do robienia paznokci o pilniki Didier Lab w kształcie półksiężyca.

Pilniczek w kształcie półksiężyca sprawdza się do prac przy skórkach, co ma wpływ na dokładność i szybkość wykonywania manicure. Przy jego użyciu łatwiej jest spiłować boczne części płytki paznokcia, bez obawy o uszkodzenie skóry. Perfekcyjnie wykonany kształt paznokcia wymaga odpowiednich narzędzi.

Akcesoria do paznokci wymagają dezynfekcji, dlatego pilniki do paznokci Didier Lab są przystosowane do tego, aby można było je dezynfekować bez uszczerbku dla trwałości pilnika.

Pilniki różnią się od siebie przede wszystkim ziarnistością. Pilniki Didier Lab dostępne są w najbardziej uniwersalnych gradacjach:

80/80, 100/100, 100/180, 150/150, 180/180, 180/204, 180/600, 600/600

Gradacja wysoka oznacza najbardziej delikatny rodzaj pilnika. Im niższy rodzaj gradacji, tym ostrzejszy, gruboziarnisty, bardziej szorstki będzie pilniczek.

Zestaw do robienia paznokci musi być zaopatrzony w pilnik. Jesteś jesteś profesjonalistą, wybieraj profesjonalne i dobrze wykonane narzędzia manicure. Dobre akcesoria do paznokci w dobrych rękach to połowa sukcesu!

1 Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: