Support Chat
'Didier Lab' Nail file, straight, speedy white, 100/180. Zobacz większe

Pilnik do paznokci prosty, biały, 100/180, Didier Lab

4,99 zł

Darmowa dostawa od 100 zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje aż do 30% rabatu

Specjalna oferta dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Zestaw do robienia paznokci ma swoje stałe punkty. Jednym z nich są pilniki do paznokci. Dobrze wiesz, że nie może ich tam zabraknąć. Akcesoria do paznokci takie jak pilniki muszą być profesjonalnie wykonane. Praktycznie używa się ich na co dzień w domu, a w salonach manicure są niezbędne.

Pilniki do paznokci Didier Lab to doskonałe połączenie trwałości pilnika i najwyższych jakości materiałów. Wszystkie pilniki do paznokci Didier Lab zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów pochodzących z Japonii. To japoński perfekcjonizm wykonania z francuską doskonałością pracy z produktem.

Akcesoria do paznokci wymagają dezynfekcji, dlatego pilniki do paznokci Didier Lab są przystosowane do tego, aby można było je dezynfekować bez uszczerbku na trwałości pilnika.

Różne kształty pilników, podyktowane są różnymi potrzebami. Uzupełnij swój zestaw do robienia paznokci o prosty pilnik Didier Lab.
Prosty pilniczek do paznokci jest najbardziej uniwersalny ze wszystkich pilników. Wykorzystuje się go praktycznie do wszystkiego. Najbardziej pomocny jest przy skróceniu paznokci i nadaniu im odpowiedniego kształtu.

Perfekcyjnie wykonany kształt paznokcia wymaga odpowiednich narzędzi.

Pilniki różnią się od siebie przede wszystkim ziarnistością. Pilniczki Didier Lab dostępne są we wszystkich najbardziej użytecznych gradacjach:

80-100, 100-180, 240-500.

Gradacja wysoka oznacza najbardziej delikatny rodzaj pilnika. Im niższy rodzaj gradacji, tym ostrzejszy, gruboziarnisty, bardziej szorstki będzie pilniczek.

Zestaw do robienia paznokci musi być zaopatrzony w pilnik. Jesteś jesteś profesjonalistą, wybieraj profesjonalne i dobrze wykonane narzędzia manicure. Dobre akcesoria do paznokci w dobrych rękach to połowa sukcesu!

Krótki opis

 Niezwykle trwałe i wygodne w użyciu. Zostały wykonane z japońskiego materiału ściernego, który charakteryzuje się wysoką trwałością i wydajnością. Pilniki mogą być myte i dezynfekowane. . Gruboziarniste pilniki przeznaczone są do sztucznych paznokci, a pilniki z drobnymi ziarenkami do płytki naturalnej.

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

1 Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: