Support Chat
Polygel "Didier Lab, clear, 60gr Zobacz większe

Polygel "Didier Lab" - cover pink, 60 gr

129,90 zł

Darmowa dostawa od 100zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje Aż do 30% rabatu

Specjalne oferty dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Polygel Didier Lab … o tym, Jak przedłużyć paznokcie przy użyciu innowacyjności.

Pomyśl chwilkę i wybierz najlepsze z cech przedłużania paznokci akrylem i żelem — teraz połącz je w całość... Brawo właśnie stworzyłaś Polygel!

Polygel Didier Lab to nowoczesny produkt do przedłużania i budowania paznokci.
Wszystkie najlepsze cechy metody akrylowej i żelowej zamknięte w jednej tubce, która pozwoli na ekspresowe i trwałe przedłużanie paznokci oraz zapewnia idealny kształt i wyprofilowanie krzywej C.

Co to jest Polygel Didier Lab? To trwałość, wygoda, brak zapachu.

Polygel Didier Lab to doskonałe połączenie żelu i akrylu w jednym.
Jest silniejszy i trwalszy niż akryl, ale o wiele bardziej elastyczny niż zwykły żel do paznokci.Nazywamy to systemem „all in one”, czyli wszystko w jednym. Najlepsze cechy dotychczas znanych metod przedłużania paznokci zamknięte w czarnej tubce.

Prawie niemożliwe, a jednak! Gdy myślano, że przedłużanie paznokci to tylko dwie metody, nagle pojawiło się to cudo i podbiło rynek.

Lekki jak piórko, trwały jak metal.

Polygel w stosunku do paznokci żelowych na płytce paznokcia jest niewyczuwalny. Pozbędziesz się uczucia ciężkich paznokci, które towarzyszy po wykonaniu przedłużania paznokci akrylem i żelem.
Właściwie zapomniałabyś, że masz na paznokciach Polygel, gdyby nie jedna mała różnica pomiędzy nim a twoją naturalną płytką. Naturalne paznokcie nigdy nie będą tak wytrzymałe, jak te zrobione za pomocą Polygelu.

Przedłużanie paznokci bez pośpiechu to wygoda, na którą możesz sobie pozwolić. To zasługa jego konsystencji. Polygel Didier Lab ma bardzo zwartą i gęstą konsystencję. Nie jest to żel, który spływa, czy akryl, który szybko zasycha.
Stworzysz kształt paznokci idealny, ponieważ możesz go dopracowywać, przez tyle czasu ile potrzebujesz.

Polygel Didier Lab nie poziomuje się tak jak w przypadku żelowych paznokci. Co oznacza, że nie spływa, zalewając skórki wkoło paznokcia.

Jak przedłużyć paznokcie, kiedy nie masz dużo czasu?

Czasy gdy musiałaś przedłużać po jednym paznokciu osobno już dawno minęły.

Nałóż Polygel Didier Lab i stwórz kształt, jaki chcesz na wszystkich paznokciach naraz, dopiero wtedy utwardź masę w lampie. To produkt, który nie spływa, pozostanie w kształcie, jaki stworzyłaś. 
Dodatkowo nie nagrzewa się w lampie uv/led, eliminując pieczenie.

Przedłużanie paznokci Polygelem nie wymaga piłowania, tak jak w przypadku akrylu.
Wyjątkowy system nakładania sprawia, że możesz stworzyć idealny paznokieć jeszcze przed utwardzeniem go w lampie. Dzięki czemu nie potrzebujesz piłować wszystkich paznokci.

A co jeśli pilnik będzie potrzebny? Zupełnie nic i to jest najlepsze.

Zapewne wiesz, jak wygląda piłowanie żelu, na wszystkim osadzają się białe drobinki kurzu, jest z tym dużo problemów i sprzątania. Nie musi tak być. Polygel Didier Lab po spiłowaniu jest ciężki i natychmiast opada na blat stołu. Możesz spokojnie przedłużać paznokcie bez obawy, że goście w twoim salonie manicure, wyjdą z białym pyłem na ubraniach.

Polygel dostępny jest w kilku kolorach, które dopasują się do twoich stylizacji. Wypróbuj ten bezzapachowy żel, a już nigdy nie wrócisz do starych metod przedłużania paznokci!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: