Support Chat
Premium Builder gel 'Didier Lab' Pink Mask 15g. Zobacz większe

Żel budujący Premium Didier Lab - Pink Mask, 15 g

59,99 zł

Darmowa dostawa od 100 zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje aż do 30% rabatu

Specjalna oferta dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Przedłużanie paznokci żelem nigdy nie wyjdzie z mody. Miłośniczki tego sposobu przedłużania paznokci poszukują coraz nowszych produktów, aby ich paznokcie żelowe były trwałe i nieskazitelne.

Jeśli jesteś jedna z nich albo gościsz je na co dzień w swoim salonie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Nareszcie możesz zakończyć poszukiwania idealnego żelu!

Kobiety, które chcą najlepszych żeli i nieskazitelnego wyglądu paznokci wybierają żel budujący do paznokci Didier Lab Premium. Żel do paznokci Didier Lab to udoskonalony, bezkwasowy żel o gęstej konsystencji.

Żel do paznokci Didier Lab Premium działa jak niewidzialny architekt dla twoich paznokci. Tworzy cały szkielet, na którym opierają się dalsze produkty. Jego zadaniem jest stworzyć solidną podstawę pod budowanie, modelowanie i przedłużanie paznokci żelem. Sprawdza się zarówno na tipsie, jak i formie.

Dlaczego żel do paznokci jest tak uwielbiany przez kobiety? Decydujące znaczenie ma tu jego trwałość i możliwość nieograniczonego przedłużania. A kto nie lubi długich paznokci?!

Dokładne nałożenie żelu do paznokci nie jest niczym trudnym, choć wymaga od Ciebie precyzji i doświadczenia. Żel budujący premium ma gęstą konsystencję i średniej lepkości krycie. Został zaprojektowany tak, aby łączył się z płytką paznokcia, tworząc jedną silną warstwę, odporną na uszkodzenia.
Zyskujesz 100% pewność, że, utwardzony żel na twoich paznokciach pozostanie nienaruszony.

Każda z kobiet potrzebuje mocnych, dobrze zrobionych paznokci. Nie chcemy martwić się, że przy codziennych obowiązkach żelowe paznokcie odpadają lub zaczynają się łamać.

Przedłużanie paznokci żelem wymaga od niego, aby był bardzo wytrzymały, zwłaszcza jeśli Twoje paznokcie mają imponować długością. 
Nie pozwól, aby twoje paznokcie żelowe łamały się lub pękały. Żel budujący premium Didier Lab po utwardzeniu zyskuje niesamowitą wytrzymałość: nie pęka, nie łamie się i nie żółknie.

Modelowanie i budowanie paznokci z żelem budującym Didier Lab jest naprawdę proste. Gęsta konsystencja sprawia, że modelowanie paznokcia jest szybsze niż zazwyczaj. Żel nie spływa, więc nie musisz wykonywać ciągłych poprawek.

Na konsystencji nie mogliśmy poprzestać.

Żel do paznokci jest samopoziomujący, a to oznacza, że przy aplikacji i stylizacji paznokci nie musisz przejmować się nierównościami twojej naturalnej płytki. Żel wypełni wszystkie zagłębienia, tworząc gładką i jednolitą strukturę paznokcia.

Żele budujące Didier Lab to paleta barw. Wybierz kolor, jaki chcesz i zacznij wykonywać swoją wymarzoną stylizację.

Musisz sprawdzić, że żel budujący Didier Lab to najtwardszy, a zarazem najłatwiejszy żel do modelowania i przedłużania paznokci. On przebija wszystko!

Wypróbuj, a już nigdy nie wrócisz do swoich starych żeli.

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

1 Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: