Support Chat
'Didier Lab' premium gel base Zobacz większe

Baza żelowa Premium Didier Lab, 10 g

39,90 zł

Darmowa dostawa od 100zł

Bezpieczne zakupy 14 dni na zwrot

Super promocje Aż do 30% rabatu

Specjalne oferty dla naszych klientów

Dostępność: Duża
Opis

Wszystko, co tworzysz, potrzebuje solidnej podstawy. Paznokcie żelowe też jej potrzebują.

Przedłużanie paznokci żelem wymaga doświadczenia, a czasem nawet pomimo tego żel nie trzyma się dobrze. 
Dlatego zabezpiecz paznokcie żelowe przez ewentualnym uszkodzeniem. Tu przyda się Baza żelowa Premium Didier Lab.

Profesjonalne przedłużanie paznokci żelem obejmuje 3 fazy: bazę, żel, i nabłyszczacz.

Jeśli je wykonujesz, to wiesz, że baza pomimo tego, że nie jest podstawowym produktem, to jest niezbędna do zachowania odpowiedniej trwałości przedłużonych paznokci. Baza żelowa jest produktem, który powinnaś obowiązkowo używać w dwóch przypadkach. Gdy chcesz maksymalnie utrwalić swój manicure lub gdy paznokcie, na których ma być nakładany żel, są bardzo zniszczone.

Gdy paznokcie są bardzo zniszczone, nic się na nich długo nie utrzyma. Dlatego stworzyliśmy bazę żelową, która zabezpieczy paznokcie żelowe przed uszkodzeniami, stwarzając mu podstawę, do której mocno przywiera. Baza żelowa wyrównuje i chroni zniszczoną płytkę paznokcia, pozbawiając jej wszelkich nierówności, co pozwala na sklejenie dwóch produktów: bazy i nakładanego na nią żelu. Przedłużenie paznokci żelem nie jest proste, więc nie narażaj się na niepowodzenia i zacznij używać bazy żelowej Premium Didier Lab.

Baza żelowa Premium - jak i kiedy ją nałożyć?

Nie obawiaj się. To nie jest skomplikowany produkt z instrukcją użycia na dwie strony.

Wystarczy pomalować nią odpowiednio przygotowany paznokieć i utwardzić w lampie. Nakładasz ją przed aplikacją żelu budującego. To wszystko.
Obchodzisz się z nią dokładnie tak samo, jak z bazą pod hybrydę. 2 minuty i gotowe.

Baza żelowa jest bardzo wydajna, bo do ochrony i zwiększenia trwałości żelowych paznokci aplikujesz jedynie cienką warstwę. Ma dobrą konsystencję, która nie zalewa skórek przy paznokciach, a zarazem nie jest tak gęsta, żebyś miała problem z jej nałożeniem.

Baza żelowa zapewnia 100% przyczepności! To pewne, że przedłużone paznokcie nie ulegną zmianie.

Pamiętaj, że lepiej być czegoś pewnym niż później żałować i dokładnie tak samo jest z tą bazą żelową. Lepiej nałożyć ją przed aplikacją żelu budującego i mieć pewność co do trwałości paznokci żelowych, niż zastanawiać się, czy aby na pewno przedłużone paznokcie pozostaną na swoim miejscu.

Jeśli przedłużanie paznokci żelem, to twoja codzienność, baza to idealny preparat do twoje studia manicure. My dbamy o to, aby produkty były jak najbardziej profesjonalne, a ty zadbaj o to, aby do twojego salonu powracać z zadowoleniem na twarzy.

Bądź profesjonalistką- używaj produktów, które dają 100% trwałości i przyczepności. Baza żelowa Premium Didier Lab to najlepsze rozwiązanie!

Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: