Baza Kauczukowa czy SMART Fiber Base? Którą bazę do paznokci wybrać

Przeczytaj i dowiedz się którą wybrać! 

Baza kauczukowa i SMART Baza Fiber - czym one tak właściwie się różnią? Jaka jest najlepsza baza do paznokci hybrydowych? To pytanie zadaje sobie wiele z Was. Baza Kauczukowa Didier Lab to jeden z popularniejszych produktów do manicure. Gdy do szeregów baz dołączyła nowa SMART Fiber Base wiele klientek zaczęło zadawać sobie pytanie, jaką bazę do paznokci wybrać? Czy używając bazy kauczukowe w ogóle warto interesować się nową Bazą Fiber?

Baza Kauczukowa a Baza Fiber - podstawowa różnica

Baza Kauczukowa Didier Lab to samopoziomująca się baza do nadbudowy oraz lekkiego przedłużania paznokci, dedykowana do manicure hybrydowego. Wypełnia ona wszystkie nierówności płytki a zawarty w bazie kauczuk sprawia, że jest ona elastyczna i pracuje razem z paznokciem. Z tego względu, baza kauczukowa zalicza się do baz miękkich. Dzięki jej giętkości jest niezwykle trwała, ponieważ paznokieć nie złamie się pod wpływem uderzenia.

SMART Fiber Base Didier Lab to twarda i mocna baza z włóknami nylonowymi, nadająca się zarówno pod lakiery hybrydowe oraz stylizacje żelowe (syntetyczne włókno szklane). Dedykowana jest ona w szczególności płytkom bardzo problematycznym, zniszczonym oraz osłabionym stylizacjami. Bazą Fiber Smart możemy wykonać nadbudowę płytki oraz w razie potrzeby wykonać rekonstrukcję.

Widzimy więc, że już na pierwszy rzut oka widoczną różnicą jest twardość bazy oraz jej działanie - Baza Kauczukowa współpracuje z paznokciem, natomiast SMART Fiber Base działa jak plaster, który chroni płytkę przed jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi.

Włókna nylonowe - co to jest?

SMART Fiber Base od Didier Lab jest wzbogacona o równomiernie rozprowadzone włókna nylonowe, które spełniają wiążącą funkcję na całej długości, co czyni płytkę paznokcia niezwykle mocną i twardą.

Te małe włókna są widoczne gołym okiem szczególnie w przypadku bazy przezroczystej, czyli Glass, natomiast zawiera je w sobie każda baza z linii SMART Fiber Base.

Oprócz niezwykle inteligentnych włókien, należy też wspomnieć o dodatkowych składnikach. Baza Diber od Didier Lab wzbogacona jest w Witaminę E, oraz wapń. Witamina E pomaga odbudować słabą, zniszczoną i kruchą płytkę paznokcia, natomiast wapń (Ca) jest niezbędny do utrzymania zdrowych i mocnych paznokci. Połączenie SMART Fiber Base z regenerującym bondem to prawdziwa bomba witaminowa dla Twoich paznokci!

SMART Fiber Base - Dlaczego SMART?

Baza Fiber od Didier Lab nie bez powodu została nazwana bazą SMART. Zawarte w niej włókna nylonowe gwarantują wyższy, jeszcze lepszy komfort nakładania produktu na płytkę paznokcia.

Gdy zalewasz skórki, te włókna dosłownie "ciągną" bazę w odpowiednim kierunku, aby do tego nie dopuścić. Praca tym produktem jest niezwykle łatwa i przyjemna, a nylonowe włókna same nadają produktowi odpowiedni kierunek. Tylko spójrz jak po oderwaniu pędzelka produkt wraca na swoje miejsce - ta baza dosłownie zrobi manicure za Ciebie!

Baza Kauczukowa a Baza Fiber - podsumowanie

  • Baza kauczukowa jest bazą miękką, natomiast SMART Fiber Base to baza twarda
  • Baza Fiber dedykowana jest zarówno do manicure hybrydowego jak i żelowego, podczas gdy Baza Kauczukowa dedykowana jest tylko do hybryd
  • Baza kauczukowa zawiera prawdziwy kauczuk, który pracuje razem z paznokciem. SMART Fiber Base posiada włókna nylonowe, które działają jak plaster na płytkę paznokcia.
  • Baza kauczukowa świetnie radzi sobie z nadbudową i przedłużeniem paznokcia do kilku milimetrów. Bazą Fiber wykonamy nadbudowę oraz rekonstrukcję nadpękniętego paznokcia, natomiast nie przedłużymy nią całego paznokcia.
  • SMART Fiber Base charakteryzuje się jeszcze większą przyczepnością, niż Baza Kauczukowa. Jeśli odpowiednio przetrzemy płytkę dehydratorem, nakładanie primera nie jest konieczne.

 Czy już zdecydowałaś który produkt jest dla Ciebie? Koniecznie przetestuj Bazę kauczukową Didier Lab oraz SMART Fiber Base Didier Lab i podziel się wrażeniami!

 

 

kup teraz