Confetti, Unicorn i Macarons - Trzy przesłodkie kolekcje Lakierów Hybrydowych

Kropeczki, drobinki, błyskotki... masz ochotę na oryginalny manicure z odrobiną słodyczy, ale nie możesz się zdecydować? Przeczytaj i poznaj nasze trzy przesłodkie kolekcje!

Macarons - przesłodkie lakiery z czarnymi drobinkami

Macarons to pierwsza wsród przesłodkich kolekcji, która zdecydowanie podbiła serca naszych klientek! Dzięki ciemnym, nieregularnym drobinkom lakiery z kolekcji Macarons przypominają francuskie ciasteczka- makaroniki.

W naszej ofercie znajduje się aż 38 przesłodkich kolorów, które wychodziły w trzech seriach. Najnowszą z nich jest letnia kolekcja Summer Taste, która składa się z 18 kolorów neonowych oraz pastelowych, idealnych na lato.

JAKA JEST ICH KONSYSTENCJA I JAK JE NAKŁADAĆ?

Konsystencja lakierów Macarons jest dość kremowa, łatwo rozprowadza się na paznokciu nie pozostawiają smug. Kolory z kolekcji Macarons są bardzo dobrze napigmentowane, co pozwala nam na uzyskanie świetnego efektu po jednej, lub dwóch cienkich warstwach nawet przy jasnych kolorach! Drobinki same się rozprowadzają, zapewniając niepowtarzalny efekt bez dużego wysiłku czy zdolności artystycznych. Co ważne - drobinki nie są wyczuwalne pod palcem, nie haczą i mają gładką strukturę wtopioną w paznokieć.

Wszystkie kolory z naszej kolekcji Macarons znajdziesz TUTAJ

Confetti - dla miłośniczek letnich festiwali

Kolekcja Confetti to półransparentne lakiery hybrydowe z wielokolorowymi drobinkami o różnych kształtach i rozmiarach, które nadadzą paznokciom wyjątkowy, festiwalowy look. Confetti składa się z 7 półtransparentnych kolorów, dzięki którym drobinki są świetnie widoczne. W zależności od pożądanego efektu możemy nałożyć jedną, dwie lub trzy warstwy.

Confetti to idealne lakiery do eksperymentowania - dzięki delikatnym, półtransparentnym kolorom możemy łączyć je z innymi lakierami czy kolorowymi bazami i bawić się efektem końcowym. Każdy lakier ma inne kolory drobinek, dobrane pod odcień bazowy.

JAKA JEST ICH KONSYSTENCJA I JAK JE NAKŁADAĆ?

Lakiery Confetti są nieco rzadsze niż Macarons, ze względu na mniejszą pigmentację, jednak są samopoziomujące i rozkładają się równomiernie. Szczególnie uwielbiany wśród naszych klientek jest lakier Proposal, czyli mlecznobiały lakier z tęczowymi drobinkami. Nałożenie jednej warstwy półtransparentnego lakieru Proposal sprawia, że mleczny kolor bazowy jest niemal niewidoczny, w związku z czym możemy łączyć go niemal z każdym kolorem innego lakieru hybrydowego czy bazy.

Wszystkie kolory z naszej kolekcji Confetti znajdziesz TUTAJ

Unicorn - pyłek jednorożca na Twoich paznokciach!

Kolekcja Unicorn to 12 przepięknych kolorów z delikatnymi wielokolorowymi kropeczkami które wyglądają jak słodka posypka! Każdy lakier ma inne kolory drobinek, dobrane pod odcień bazowy.

Lakiery Unicorn są nieco podobne do kolekcji Macarons z tym że różnią się drobinkami. Można powiedzieć, że kolekcja Unicorn to mix Macarons i Confetti, dający całkiem nową kolekcję. Kolekcja Macarons ma większe i wyłącznie ciemne drobinki, natomiast Unicorn ma mniejsze, wielokolorowe drobinki w słodkich kolorach, które tworzą słodką posypkę, niczym pył jednorożca!

JAKA JEST ICH KONSYSTENCJA I JAK JE NAKŁADAĆ?

Konsystencja lakierów Unicorn jest dość kremowa i bardzo przyjemna w aplikacji. Kolory z kolekcji Unicorn są bardzo dobrze napigmentowane, co pozwala nam na uzyskanie świetnego efektu po jednej, lub dwóch cienkich warstwach nawet przy jasnych kolorach! Drobinki same się rozprowadzają, zapewniając niepowtarzalny efekt bez dużego wysiłku czy zdolności artystycznych. Co ważne - drobinki nie są wyczuwalne pod palcem, nie haczą i mają gładką strukturę wtopioną w paznokieć.

Wszystkie kolory z naszej kolekcji Unicorn znajdziesz TUTAJ

Która z naszych słodkich kolekcji najbardziej przypadła Ci do gustu?

 

kup teraz