Jak wybrać odpowiedni lakier hybrydowy?

Główną cechą lakieru hybrydowego do paznokci jest kolor, dlatego najważniejsza kwestia to wybór, jaki odcień chcesz mieć na swoich paznokciach. Warto także zwrócić uwagę na kilka szczegółów technicznych: a) pigmentację b) czy lakier hybrydowy łatwo się nakłada i nie spływa na skórki. Główne kolekcje lakierów Didier Lab znajdują się poniżej.
 

Studios Didier

Studios Didier (nasz bestseller) – największa kolekcja zawierająca ok. 200 kolorów. 90% z nich zapewnia pełne krycie już przy pierwszej warstwie. Mocna pigmentacja, wyraziste kolory i kremowa konsystencja. Każdy znajdzie swoje ulubione kolory w bogatej kolekcji Studios Didier.

Brillant

Brillant (nasz bestseller) – błyszcząca, jasna kolekcja, zawsze na topie! Efektywne, pięknie odbijające światło lakiery hybrydowe o mocnej pigmentacji. Pomagają w stworzeniu radosnej atmosfery nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień.

Natural Look

Natural Look – półtransparentne, delikatne kolory dla miłośniczek minimalizmu i nie tylko. Wymarzone rezultaty, intensywność koloru można regulować liczbą warstw. W tej kolekcji znajdziesz zarówno mocniejsze, jak i jaśniejsze odcienie.

Exotic

Exotic – intensywne, egzotyczne kolory z minimalnym połyskiem. Możesz osiągnąć efekt „light feather” (czyli delikatnego piórka). Idealne do pokrycia całej płytki paznokcia lub malowania poszczególnych elementów stylizacji.

Pozostałe kolekcje

Kilka innych fantastycznych kolekcji zapewniających pełne krycie lub pozwalające na tworzenie zdobień – Macarons, Unicorn, Confetti, Electro, Pop Star.

kup teraz