Jak wybrać odpowiednią bazę do paznokci?

Wszystkie bazy są przeznaczone przede wszystkim do tego, by wzmacniać paznokcie, ale każda z nich pełni również dodatkowe funkcje i posiada różne parametry techniczne. Pytanie brzmi, jak wybrać najodpowiedniejszą bazę dla siebie lub klientki? Warto zastanowić się nad następującymi kwestiami: w jakiej kondycji jest obecnie płytka paznokcia? Czy paznokieć jest poważnie uszkodzony? A może ma kontakt z dużą ilością wilgoci? Poniżej znajdziesz krótki opis najważniejszych baz od Didier Lab, które stosuje się do różnych rodzajów płytek paznokcia i w różnych celach.
 

Meta Base

Meta Base – wzmacnia płytkę paznokcia, jest odporna na wilgoć i zmiany temperatur. Daje możliwość przedłużenia do 5 mm. Odpowiednia zwłaszcza dla osób, które często noszą gumowe rękawiczki – podczas zabiegów kosmetycznych lub wykonywania prac domowych. Topowa baza na lato!

Fiber Base Octagon

Fiber Base Octagon (najpopularniejsza) – dedykowana szczególnie słabym i zniszczonym paznokciom. Zawiera witaminy i włókna, które odbudowują i wzmacniają płytkę paznokcia. Daje możliwość przedłużenia do 5 mm.

Baza kauczukowa Rubber Base

Baza kauczukowa – kauczukowa struktura. Wzmacnia i skutecznie wygładza głębokie nierówności. Daje możliwość przedłużenia do 5 mm.

Kolorowa baza kauczukowa Rubber Base

Kolorowa baza kauczukowa – to baza „2w1“, dzięki czemu można pominąć warstwę koloru. Idealna dla osób, które lubią delikatne, naturalne i czerwonawe odcienie. Jest odpowiednia dla manicure francuskiego. Nie nadaje się do przedłużania paznokci.

Kolorowa SMART Fiber Base

Kolorowa baza Fiber Base – „2w1“, delikatne, naturalne odcienie i dodatkowe wzmocnienie paznokci dzięki zawartym w składzie witaminom oraz cząstkom włókna szklanego. Nie nadaje się do przedłużania paznokci.

 

Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w tabeli.

 

 

kup teraz