Żel w pędzelku - rewolucja w manicure żelowym od Didier Lab!

 Żel w pędzelku - rewolucja w manicure żelowym od Didier Lab!

Przeczytaj i dowiedz się, czym jest ten produkt i jak go używać!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak skrócić swój czas pracy przy uzupełnianiu paznokci żelem? To możliwe z Didier Lab!

Liquid żel Didier Lab to innowacyjny żel do uzupełniania i przedłużania paznokci w pędzelku, zamknięty w eleganckiej buteleczce. Choć z pozoru wygląda jak zwykły lakier hybrydowy, w środku buteleczki kryje się rewolucyjna formuła, dzięki której wykonasz uzupełnienie żelu aż o 50% szybciej!

Przyspiesz tempo swojej pracy

Każda stylistka paznokci wie, że tempo pracy to jedna z niezwykle ważnych kwestii, aby klientka z chęcią zdecydowała się na ponowne skorzystanie z usługi. Żel w pędzelku od Didier Lab to niesamowita łatwość w nakładaniu i przedłużaniu paznokcia, ponieważ pracuje się nim zupełnie jak hybrydowym lakierem do paznokci.
Samopoziomująca się konsystencja żelu i wygodny pędzelek pozwalają na aż 2x szybsze uzupełnienie! Liquid Żel Didier Lab jest trwały i odporny na uszkodzenia tak samo jak klasyczny żel w słoiczku, dzięki czemu możesz cieszyć się piękną stylizacją przez długi czas.

Żel budujący dla początkujących

Dzięki swojej formule, Liquid Żel od Didier Lab jest idealny zarówno dla doświadczonych, jak i dla początkujących stylistek paznokci.

Nie martw się o zalane skórki i godziny spędzone nad stylizacją paznokci. Samopoziomująca konsystencja pozwala na wykonanie przedłużenia na formie i nadbudowy metodą bez piłowania. Żel w pędzelku sprawdzi się także idealnie do wzmocnienia płytki paznokcia i wygładzenia wszelkich nierówności.


Żel w pędzelku - jak używać?

1- Przygotuj płytkę paznokcia blokiem polerskim, następnie odtłuść płytkę Cleanerem

2- Nałóż na płytkę paznokcia cienką warstwę primera i odczekaj kilka sekund 

3- Następnie nałóż cienką warstwę bazy kauczukowej

4- Podłóż formę pod paznokieć i zacznij aplikować liquid żel

5- Utwardź w lampie UV/ LED (UV - 120 sek, LED - 30 sek)

6- Przetrzyj paznokcie Cleanerem i wykończ Top Coat No Wipe


Żel w pędzelku czy klasyczny żel budujący?

Żel w pędzelku z pewnością jest mniej popularnym produktem od klasycznego żelu budującego w słoiczku. Który z nich jest jednak lepszy - Liquid Żel Didier Lab czy żel budujący?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Obydwa produkty świetnie pełnią swoje funkcje, jednak występują między nimi znaczące różnice. Żel budujący Didier Lab charakteryzuje się konsystencją karmelu, zatem jest on gęstszy od Liquid Żelu w pędzelku. Kolejną różnicą jest sposób nakładania obydwu produktów.
Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto, aby każda z nas wypróbowała obydwa produkty i wybrała swój ulubiony zgodnie z preferencjami.

Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto, aby każda z nas wypróbowała obydwa produkty i wybrała swój ulubiony zgodnie z preferencjami. kup teraz